Zacznijcie Trening!

Jedz, trenuj, módl się… bo do sukcesu, jakim będzie Twoje nowe, lepsze i piękniejsze „ja”, potrzebna jest jedność ciała i umysłu. Jedz zdrowo, trenuj ciężko, zachowuj koncentrację, skupienie na tym, co robisz oraz na celu, który czeka za horyzontem. W spokoju podążaj w tę stronę. Dojść musisz tam sam – nasze zadanie to pchnąć Cię we właściwym kierunku, wyposażyć w niezbędną wiedzę i cierpliwość.

Image

Zacznij Trening to miejsce, w którym przybliżymy Wam tematykę fitnessu, zdrowia, urody, lifestyle’u oraz siły duchowej i motywacji. Ten egzotyczny miszmasz to dzieło dwójki ludzi, zajmujących się owymi zagadnieniami od wielu lat. Nie zbraknie też i nieco pikantniejszych wątków oraz sporej dawki humoru w postaci życzliwej ironii oraz przyjaznego sarkazmu. Naszym celem jest zachęcenie Was do zrewidowania swojego stylu życia, przyzwyczajeń i uzależnień. Spróbujemy nakłonić Was do zmiany niewłaściwych nawyków żywieniowych, a przede wszystkim do zadbania o kondycję Waszych ciał i umysłów. Pomału, krok po kroczku, bez spektakularnych, 90 – dniowych internetowych metamorfoz, przejdziecie z nami drogę do swojej nowej, lepszej wersji.

Tymczasem jednak dość czytania, czas się zabrać za ciężką pracę. Ruszcie tyłki. Zacznijcie Trening!

Advertisements

About zacznijtrening

Zacznij Trening! jest projektem mającym na celu promowanie zdrowego i pięknego życia opartego na właściwej aktywności fizycznej, diecie oraz jedności ciała i umysłu. Nasze marzenie to świat, w którym sport uprawiany jest powszechnie, w którym ludzie rezygnują całkowicie z wysoko przetworzonej żywności, i gdzie duchowość oraz psychika nie są jedynie określeniami rodem z New Age. Mądrze trenując ciało, udoskonalamy swoje wnętrze. Stajemy się piękni wewnątrz i na zewnątrz. Pora zerwać z mitem szwankujących na umyśle osiłków. Dzięki nam zrozumiecie, jak wielkiej inteligencji i hartu ducha wymaga doskonały rozwój fizyczny. Nie odkładajcie decyzji do jutra, już dziś zacznijcie trening!

Posted on January 26, 2014, in Inne. Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: